Sunset Park Marina

Sunsetpark Marina; Kalamış Marina ve Kalamış Parkının 100 m karşısında, Bağdat Caddesi sahil yoluna 50 m mesafede, Kadıköy ve çevre yollarına yakın konumu ile ulaşım ağlarının merkezindedir.

Projenin bulunduğu Sarı Lale Sokak, Kalamış sahili boyunca uzanan Münir Nurettin Selçuk Caddesi ve Bağdat Caddesi sahil yolu arasında olup, her iki noktadan projeye ulaşım avantajı sağlamaktadır.

Sunsetpark Marina, Ağustos 2018’de teslimini yaptığımız Sunsetpark Kalamış projemizin hemen yanında, Kalamış Körfezinin tam ortasındaki kıymetli konumu ile salon, mutfak ve odalarından Marina, Moda ve Adalar’a kadar uzanan kapanmaz deniz manzarasına hakimdir. Otomatik panjur sistemi, tavandan yere kadar uzanan konfor camlar ve Rehau doğramalar ile kesintisiz manzara keyfi yaşatacaktır.

“ Sunsetpark Marina, Kalamış Körfezinin tam ortasındaki kıymetli konumu ile salon, mutfak ve odalarından Marina, Moda ve Adalar’a kadar uzanan kapanmaz deniz manzarası sunuyor.”

3+1 ‘den 5+2’ye kadar toplam 31 dairenin bulunduğu Sunsetpark Marina, kapanmaz deniz manzaralı balkonları, her zevke dokunan 3 adet dekorasyon alternatifi, otopark derdini ortadan kaldıracak tahsisli kapalı otoparkları ve her daireye ait depo kullanım alanları ile yüksek yaşam standartları sunmaktadır.

Mevcut ağaçlar korunarak tasarlanan peyzajda, bina ağaçlar ile çevrelenecektir. Doğal yaşamı desteklemek için tüm bitkiler, İstanbul’un yerel iklimine adapte olmuş, su ihtiyacı az, herdem yeşil ve yaprak döken türlerden seçilmiştir. Peyzaj, bakım gerektirmeyen süs göleti, ortak kullanım için pergoleli, ahşap gölgelikli oturma ve dinlenme alanları, peyzaj içi yürüyüş parkuru, çocuklar için oyun, aktivite alanları ile Akdeniz bitki örtüsünün geçişi yansıtılarak düzenlenecektir.

Bina girişinde 7/24  güvenlik görevlisi hizmet verecek olup, ek olarak ortak alanlar 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kontrol altında tutulacaktır. Sarı Lale Sokak ve Bağdat Caddesi sahil yolu cephesinde yer alan her iki giriş noktasında şifreli giriş sistemi bulunacaktır. Gündüz çalışan apartman görevlisi binaya hizmet verecektir.

Yerden ısıtma sistemi, salon ve ebeveyn yatak odasında 1’er adet A sınıfı enerji tasarruflu klima, salon, mutfak ve tüm odalarda TV yayını için altyapı, tüm daire ve ortak alanlara yetecek kapasitede jeneratör olacaktır.

Önü kapanmaz deniz ve adalar manzaralı Sunsetpark Marina’da yaşam Mart 2020’de başlayacaktır.